Tworzenie stron Łódź

Zamów stronę internetową, zamów pozycjonowanie i identyfikację wizualną. Skorzystaj z linków sponsorowanych. Spraw by Twój Biznes był widoczny w internecie !

Nowoczesna i elegancka…

Grafika dobrana idealnie do branży...

Ważne by grafika na stronie dobrze współgrała z ofertą jaką prezentuje firma.

Zaawansowany ale prosty w obsłudze CMS...

Dodawanie i modyfikacja treści jest teraz bardzo prosta.

Aktualizacje CMSa zapewniają mu bezpieczeństwo

Częste aktualizacje silnika strony sprawiają, że jest ona bezpieczna.

Idealnie wyświetla się na każdym użączeniu...

Responsywna strona jest dobrze widoczna na każdym urządzeniu.

Kolebką polskiej kinematografii bez wątpienia jest Łódź. Jest ona nadal Mekką dla filmowców i osób, które chcą rozpocząć karierę w tej branży. Łódzka Szkoła Filmowa jest znanym i cenionym ośrodkiem edukacyjnym w całej Europie. Ale oprócz tego jest to miasto o bogatej historii, które skupiało w swoim obrębie trzy narodowości: polską, żydowską i niemiecką. To także jedno z miast będących perłą architektury secesyjnej. Dzisiaj to nadal miasto, które słynie z przemysłu włókienniczego, choć nie jest on już rozwinięty na tak wielką skalę jak w XIX wieku.

 Pomimo tego, to nadal włókiennicze centrum kraju, w którym funkcjonuje wiele firm zajmujących się produkcją tkanin oraz szyciem ubrań. To właśnie tutaj zaopatrują się w ubrania hurtownicy i ich sprzedawcy z całej Polski, dlatego każda firma z Łodzi powinna posiadać swoją własną stronę internetową, na której kontrahenci znaleźliby interesujące ich informacje. Przede wszystkim przydatne okazałoby się publikowanie aktualnych ofert, promocji oraz wyprzedaży, jak również zamieszczenie formularza kontaktowego, który uprościłby pracę wielu osobom.

Jeśli nie posiadacie Państwo takiej strony internetowej, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tworzenie stron Łódź. Jako agencja reklamowa z długoletnim doświadczeniem wiemy, że firmę prowadzi się o wiele łatwiej, gdy można utrzymać stały kontakt z klientem poprzez internet, a oferowane przez nas projektowanie stron Łódź, właśnie taką możliwość daje. Nasza oferta zawiera stworzenie indywidualnego projektu graficznego wyglądu strony, który będzie wykonany na podstawie Państwa indywidualnych wytycznych. Oprócz tego możemy zaoferować strony internetowe Łódź, będące mało rozbudowanymi wizytówkami firmy, jak również takie, które liczyć będą do kilkunastu podstron. Aby ułatwić zarządzanie taką stroną, proponujemy Państwu wyposażenie jej w specjalny system zarządzania treścią- CMS. Dzięki niemu aktualizacja treści zawartych na stronie będzie bardo prosta i przyjemna, a przede wszystkim pozwoli prowadzić swoją firmę w sposób elastyczny i dostosowany do potrzeb klientów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, jaką jest tworzenie stron Łódź.

Kontakt z nami:

15 + 11 =

Klienci z Łodzi najczęściej wybierają:

%

Strone internetową

%

Pozycjonowanie strony

%

Identyfikację wizualną

%

Obsługę mediów społecznościowych

Tworzenie stron

Strona internetowa powinna być prosta, elegancka i wyglądać profesjonalnie. Takie sobie zawsze cele stawiamy przed przystąpieniem do tworzenia strony.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie sprawi, że Twoją stronę potencjalni klienci będą mogli znaleźć w wyszukiwarce Google.

Identyfikacja Wizualna

Przygotujemy projekty logo, wizytówek, papieru firmowego, banerów, etykiet itp.

Media społecznościowe

Bądź aktywny i widoczny na Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych.

Firma S 90 specjalizuje się w pozycjonowaniu – co za tym idzie strony które tworzą są doskonale przygotowane do potrzeb pozycjonowania i to jest ich najmocniejsza strona! Polecam.

Adam z Sosnowca

Stworzona strona internetowa spełnia wszystkie moje oczekiwania a przygotowanie pod pozycjonowanie sprawiło, że już na starcie mieliśmy przewagę w pozycjonowaniu nad konkurencją.

Tomasz, Warszawa

Pełen profesjonalizm: firma stworzyła nam logo, papier firmowy, wizytówki, stronę internetową oraz ją pozycjonuję – nasze zyski zwiększają się cały czas dzięki większej sprzedaży przez internet. Teraz planujemy zlecić kampanię w adwords firmie S 90.

Adrian W.

Skontaktuj się z nami !

Napisz do nas wiadomość  lub zadzwoń, na pewno pomożemy !

Email