Nie boimy się wyzwań, dlatego też bardzo chętnie bierzemy udział w przetargach organizowanych przez firmy prywatne i organizacje publiczne. Ostatnio udało nam się pokonać naszą konkurencję w przetargu dotyczącym stworzenia grafiki na stronę internetową dla Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej. Okazało się, że nasze projekty były najlepsze i znalazły uznanie wśród zarządu Biblioteki.

Przedstawiliśmy projekt graficzny strony internetowej, jak również propozycję logotypu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby oba elementy się doskonale ze sobą komponowały oraz były wykonane w stonowanej tonacji kolorystycznej. Z naszą grafiką strona Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej stała się przejrzysta oraz przyjemna w odbiorze.

Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z tego projektu, ponieważ mamy swój udział w propagowaniu kultury oraz w ułatwianiu dostępu do niej. Dzięki stronie internetowej Mazowieckiej Biblioteki Cyfrowej każdy czytelnik może bez przeszkód korzystać z cennych i rzadkich wydawnictw z XIX i XX wieku. Mamy nadzieję, że z naszą grafiką odwiedzanie internetowej czytelni będzie jeszcze przyjemniejsze.