Stała współpraca z naszymi Klientami jest dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości działania. Dlatego tym bardziej cieszymy się ze stałej współpracy z firmą Logistm, dla której wykonaliśmy kolejny projekt, dający możliwość prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej.

Początki naszej współpracy sięgają stworzenia strony internetowej dla Logistm, która została w nieco późniejszym czasie objęta prowadzeniem kampanii reklamowej w internecie. Dzięki tym działaniom firma ta stała się rozpoznawalna i chętnie wybierana przez klientów. Niedawno zakończonym kolejnym projektem było wykonanie prostego sklepu internetowego, który okazał się doskonałym i pomocnym narzędziem sprawdzającym się w prowadzeniu biznesu.

Wykonany przez nas sklep jest funkcjonalny oraz posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają go sprawnie prowadzić. Oprócz tego spełnia on wszystkie przedstawione nam założenia, które udoskonaliliśmy i podpowiedzieliśmy, co warto zmienić, aby obsługa sklepu była jak najbardziej intuicyjna.

Jeśli Państwo również chcecie poszerzyć swoją działalność o sprzedaż internetową, to zapraszamy do współpracy z nami!